Výhled do krajiny

Autor: Josef Dastych
(1913 Střítež u Skutče - 1994 Litomyšl)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 60 x 65 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč