Chalupa u lesa

Autor: Josef Dastych
(1913 Střítež u Skutče - 1994 Litomyšl)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 76

Konec dražby: 10.02.2020 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč