107. Rybník

Autor: Rudolf Adámek
(1882 Kutná Hora - 1952 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 43 cm

Konec dražby: 10.12.2018 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč