108. Chalupa

Autor: Rudolf Adámek
(1882 Kutná Hora - 1952 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: volně
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.12.2018 21:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč