109. Plachtenice

Autor: Rudolf Adámek
(1882 Kutná Hora - 1952 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm, rámování: 35 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.12.2018 21:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč