Baletka před odchodem

Autor: Rudolf Adámek
(1882 Kutná Hora - 1952 Praha)

Monogram AR je čitelný v levém spodním rohu. Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 09 cm, výška: 14 cm, rámování: 25 x 19 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč