3. Bříza
Autor: Rudolf Adámek
(1882 Kutná Hora - 1952 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 05.03.2019 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč