Rybník

Autor: Rudolf Adámek
(1882 Kutná Hora - 1952 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1919
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč