Inkvizice

Autor: Rudolf Adámek
(1882 Kutná Hora - 1952 Praha)

grafika kombinovaná s perokresbou, monogramováno a datováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1940
Šířka: 9 cm, výška: 11 cm, rámování: 22,5 x 19 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč