18. Před setměním

Autor: Miroslav Brotánek
(1916 Přelouč - 1987 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 59 x 70 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 10.10.2022 19:11 SELČ

Zbývá: 13d 15h 42m 23s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč