20. U lomu

Autor: Miroslav Brotánek
(1916 Přelouč - 1987 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, původní blondel rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 62 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 18:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč