233. Proudy

Autor: Miroslav Brotánek
(1916 Přelouč - 1987 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, původní blondel rám silně poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 58 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 16:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč