1586. Zimní potok
Autor: Rudolf Václavík
(1898 Horní Litvínov - ?)
signováno vpravo dole, rámováno v řezaném rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 22:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč