203. Zasněžený Karlův most
Autor: Rudolf Václavík
(1898 Horní Litvínov - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 64 cm, výška: 47 cm, rámování: 58 x 75 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč