25. V kopcích
Autor: Rudolf Václavík
(1898 Horní Litvínov - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 33,5 x 46 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč