Tři mušketýři

Autor: Josef Simandl

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 40 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 56 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč