5. Lokomotiva

Autor: Miloš Adámek
(1926 Praha - ?)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 47 cm, rámování: 52 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 19:13

Zbývá: 15d 10h 19m 51s

Vyvolávací cena: 500 Kč