Pražský hrad

Autor: Otakar Vaňáč
(1898 Děčím - ?)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 21,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 26 x 34 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč