39. Nechte maličkých přijít ke mne
Autor: Josef Mathauser
(1846 Staňkov - 1917 Praha)
Dle četných dobových záznamů na reversu blindrámu přisouzeno autorovi, jeden mluví o koupi obrazu roku 1891. Značně poškozeno, protrženo. Nerámováno. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: olej na plátně, datace: před rokem 1891
Šířka: 81 cm, výška: 118 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč