118. Žižkov s vrchu nad Bezovkou
Autor: Ladislav Kratochvíl
(1887 Praha - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 85 cm, výška: 63 cm, rámování: 82 x 104 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 12.08.2020 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč