169. Žižkov od Bezovky
Autor: Ladislav Kratochvíl
(1887 Praha - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 63 cm, rámování: 82 x 104 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč