191. Kozí hory u Nového Knína
Autor: Ladislav Kratochvíl
(1887 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 43 cm, rámování: 53 x 61 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč