Odraz na hladině

Autor: Ladislav Kratochvíl
(1887 Praha - ?)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 54 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč