90. Odraz na hladině
Autor: Ladislav Kratochvíl
(1887 Praha - ?)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 54 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč