142. Kuličky

Autor: Michal Klenecký
(1964 ?)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1996
Šířka: 95 cm, výška: 55 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 21:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč