142. Kuličky
Autor: Michal Klenecký
(1964 ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1996
Šířka: 95 cm, výška: 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč