Abstrakce

Autor: František Pillmayer

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 43 cm, výška: 49 cm, rámování: 57 x 53 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč