54. Mládenec v kožuchu

Autor: Joža Uprka
(1861 Kněždub - 1940 Hroznová Lhota)

signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, karton zažloutlý
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 47 cm, rámování: 74 x 50 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:51

Zbývá: 15d 11h 56m 52s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč