15. Zimní krajina

Autor: Jindřich Fürst
(1873 Praha - 1943 Turnov)

signováno vpravo dole, pozdější rámování, konzultováno s PHDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 32,5 x 37,5 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:33

Zbývá: 14d 10h 9m 10s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč