194. Ředkvičky
Autor: Eduard Světlík
(1903 Přerov - 1970 Prostějov)
signováno vlevo nahoře, na reverzu autorský štítek, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 50,5 x 43
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč