Hory v zimě

Autor: Eduard Světlík
(1903 Přerov - 1970 Prostějov)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 25 cm, rámování: 50 x 66 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč