185. Krajina
Autor: Karel Havlata
(1885 Mnichovo Hradiště - 1957 Borovnice)
signováno a datováno vlevo dole
Datace: 1922
Šířka: 45,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 44 x 55,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč