Polámané stromy

Autor: Karel Havlata
(1885 Mnichovo Hradiště - 1957 Borovnice)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 70 cm

Konec dražby: 11.12.2018 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč