159. Trojspřeží
Autor: ? Tofanov
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: 53 x 62 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč