214. Zátiší na stole
Autor: ? Tofanov
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 89 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč