324. Karavana
Autor: ? Tofanov
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 14.07.2019 17:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč