126. Krojovačka
Autor: Antonín Strnadel
(1910 Trojanovice - 1975 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 37 cm, rámování: 54 x 40 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč