Krojovaný tanec
Autor: Antonín Strnadel
(1910 Trojanovice - 1975 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 13.09.2023 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč