New Yorkské panorama - Brooklyn I.

Autor: Vladimír Jandejsek
(1923 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1991
Šířka: 45 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 64 cm

Konec dražby: 11.12.2018 19:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč