189. Domek u jezera
Autor: Jan Trefný
(1875 Štáhlavy - 1943 Domažlice)
signováno a datováno dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1913
Šířka: 51 cm, výška: 34 cm, rámování: 37,5 x 54,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč