193. Pohled na město

Autor: Jan Trefný
(1875 Štáhlavy - 1943 Domažlice)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 63 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 34,5 x 70

Konec dražby: 14.02.2023 21:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč