193. Pohled na město
Autor: Jan Trefný
(1875 Štáhlavy - 1943 Domažlice)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 63 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 34,5 x 70
Konec dražby: 14.02.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč