55. Pleso ve Vysokých Tatrách
Autor: Jan Trefný
(1875 Štáhlavy - 1943 Domažlice)
signováno datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 50 x 65 cm
Konec dražby: 11.12.2018 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč