172. Krajina
Autor: Jaroslav Bureš
(1915 Zákřany - 1985)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1946
Šířka: 66 cm, výška: 43 cm, rámování: 52,5 x 75,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč