1. Holeček Jaroslav 1902 - 1957
tempera na kartonu, Zimní krajina, sign. PD, zaskleno, rozměr 63x48 cm, rámováno 62 x77 cm, rám poškozen
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč