139. Dívčí akty

Autor: Ludvík Kuba
(1863 Poděbrady - 1956 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 27 cm, výška: 34,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.08.2023 21:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč