1. Příhoda L.
olej na kartonu, sign. PD, Krajina, rozměr 33 x 68 cm, rámováno 48 x 84 cm, rám poškozen
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč