1. Ženy na poli
nesignováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.06.2022 19:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč