10. Josef Bock - Zámek u jezera
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1906
Šířka: 82 cm, výška: 56 cm, rámování: 60 x 87 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 07.02.2024 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč