10. Karel (Bor) Souček 1915-1982

kombinovaná technika na kartonu, Zátiší se pstruhy, signováno pod paspartou a na paspartě datace 63 nebo 65, rozměr 39 x 57 cm, původní Součkův rám, rámováno 57 x 74 cm, konzultováno se Součkovým žákem akademickým malířem A. Langem

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč