10. Karel Živný
Chalupy v zimě - kolorovaná kresba na kartonu, signováno LD K. Živný 1963, rám je poškozený, krycí sklo chybí
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč