10. Noční postavy
nesignováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 10,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.06.2022 19:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč