10. Pokluda Miroslav *1919
olej na kartonu, Žena s dítětem, rozměr 28 x 12 cm, rámováno
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč